وبلاگ

بهترین زمان عکاسی از نوزاد در چند هفتگی است؟

انتخاب بهترین زمان عکاسی نوزاد، دوران طلایی عکاسی از نوزاد

آیا به دنبال یافتن بهترین زمان عکاسی نوزاد هستید؟ پس مطالعه این مطلب را از دست ندهید. یکی از زیباترین تجربیاتی که هر پدر و مادری برای فرزندش تجربه می‌کند عکاسی از دوران نوزادی او است. عکس‌ها لحظات زیبای زندگی را ثبت می‌کنند و حس خوشایند این دوران را برای همیشه ماندگار نگه می‌دارند.

از پرطرفدارترین عکس‌هایی که حس بسیار خوبی با خود به همراه دارند عکس‌های دوران نوزادی فرزندان خانواده است. نکتۀ مهم برای گرفتن این عکس‌های جذاب این است که در بهترین زمان ممکن عکاسی نوزاد انجام شود. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شما را با بهترین زمان عکاسی نوزاد و نکات مهم پیرامون این عکاسی آشنا کنیم.

زمان مناسب برای عکاسی از نوزاد چه وقتی است؟

حقیت امر این است که شما هر لحظه و هر زمان که بخواهید بخواهید می‌توانید عکاسی نوزاد را آغاز کنید. بلافاصله پس از تولد نوزاد تا چند ماهگی او، همگی زمان مناسبی برای ثبت خاطرات شیرین از نوزاد هستند. اما عکاسی حرفه‌ای از نوزاد کاملا با شاخه‌های دیگر عکاسی متفاوت است. این عکاسی یک زمان طلایی دارد. نحوه دکور، ژست نوزاد و لباس‌های او نقش بسیار مهمی در عکاسی نوزاد دارند.

معمولا همان هفته اول تا سوم پس از به دنیا آمدن نوزاد، بهترین زمان برای انجام عکاسی نوزاد است. در اولین روزهای تود ممکن است پوست نوزاد کمی قرمز یا زرد باشد. پس از هفته سوم نیز بدن نوزاد انعطاف کمتری پیدا می‌کند و ژست‌های موردنظر عکاس قابل اجرا نخواهند بود. بنابراین بهترین زمان برای برای اقدام به عکاسی از نوزاد ۶ تا ۲۰ روزگی اوست. با استفاده از خدمات عکس ماهگرد نوزاد در کادرو، بهترین عکس‌های نوزادی فرزندتان را ثبت کنید.

بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد

نکات مهم و کاربردی در عکاسی نوزاد

اگر قصد عکس گرفتن از نوزاد چند روزه را دارید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از انجام کارهای عکاسی نوزاد حتما به نکات مهم و کاربردی که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید توجه کنید:

  • چند ساعت قبل از عکاسی نوزاد را به حمام برده و به خوبی او را بشویید.
  • لباس و تم عکاسی را از قبل انتخاب کرده و با هماهنگی عکاس ابزار مورد نیاز را فراهم کنید.
  • پوشک نوزاد را قبل از عکاسی عوض کنید.
  • شیر موردنیاز نوزاد را چند دقیقه قبل از شروع عکاسی به او بدهید تا در حین کار از خواب بیدار نشود.
  • پوست نوزاد بسیار نازک است از لباس و اکسسوری‌های حساسیت زا استفاده نکنید.
  • اکسسوری‌های خطرناک مانند شمع و اجسام تیز را تحت هیچ شرایطی در نزدیکی نوزاد قرار ندهید.
  • بهتر است نوزاد را ۱ الی ۲ ساعت قبل از عکاسی نخوابانید تا در حین کار عکاس نوزاد تمام مدت خواب باشد.

عکاسی از نوزاد در شش الی هفت ماهگی، دوران شیرینی نوزاد

پس از دوره اول عکاسی از نوزاد در هفته اول تا سوم، بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد در ماه ششم تا هفتم نوزادی است. در این سن نوزاد روی شکم قرار می‌گیرد و چهره او تقریبا ثابت می‌شود. در شش ماهگی کودک به راحتی می‌تواند اسباب بازی‌هایش را در دست بگیرد. بنابراین ژست‌های عکاسی بسیاری را می‌توان در این دوره از عکاسی برای او ایجاد کرد. رشد بچه از نظر مو و مژه در این سن کامل شده و عکس‌های بی‌نظیری با چهره ۶ ماهگی کودک می‌توان ثبت کرد.

عکاسی کودک در ماه‌های اول ابتدایی و نوزادی آن تکنیک‌های خاص خود را دارد. عکاس باید به‌طور مداوم از نوزاد عکس بگیرد و تمام حرکات و ری اکشن‌های او را ثبت کند تا هنگام ادیت به انتخاب پدر و مادر، بهترین لحظات ثبت شده در عکس‌ها را انتخاب کنند.

 دوران طلایی عکاسی از نوزاد

عکاسی از نوزاد در ده ماهگی، ثبت اولین گام‌های کودک در نوزادی

بحث‌های بسیاری پیرامون نوزادی وجود دارد. اکثر افراد از لحظه تولد تا پایان ماه دوم تولد بچه را نوزاد به شمار می‌آورند و بعضی معتقدند که دوره نوزادی تا یکسالگی ادامه دارد. در اصل عکس‌های موردنظر عکاسی نوزاد همان عکس‌هایی است که در هفته‌های اول از نوزاد ثبت می‌شود و پس از آن در ماه‌های دهم و یازدهم، عکس‌های دوران شیرخوارگی و دوران کودکی نوزاد به ثبت می‌رسد.

یکی دیگر از ماه‌های جذاب برای عکاسی از کودک شیرخوار، ماه دهم تا یازدهم تولد او است. در این ماه کودک به کمک دیگران می‌ایستد و آرام آرام با کمک دیگران گام برمیدارد. گرفتن عکس‌های یادگاری با پدر و مادر در این ماه و قرار دادن آن در کنار عکس‌های دوران عکاسی بارداری و عکاسی نوزادی، جذابیت آلبوم شما را دوچندان می‌کند.

ایده عکاسی از نوزاد در شش ماهگی

جشن پایان دوران نوزادی و شیرخوارگی‌ کودک با عکاسی در ماه چهاردهم تا هفدهم

معمولا با پایان دوران شیرخوارگی کودک در ماه چهاردهم تا هفدهم تولد کودک به تنهایی راه رفتن را یادگرفته و بعضی از کارهای خودش رابه تنهایی انجام میدهد. اگر قصد دارید یک آلبوم جذاب از دوران نوزادی و شیرخوارگی فرزندتان داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم با عکاسی از او در ماه چهاردهم تا هفدهم این آلبوم جذاب را به پایان برسانید.

می‌توانید با خدمات عکاسی در منزل کادرو، علاوه‌بر ثبت عکس‌های ماندگار، چند کلیپ کوتاه از بازی کودک، اسباب بازی‌هایش، راه رفتنش، خنده‌ها و گریه‌هایش ثبت کنید. این فیلم‌های کوتاه در آینده برای او یک هدیه بسیار با ارزش خواهند بود.

عکاسی حرفه‌ای از نوزاد در منزل

ثبت اولین عکس نوزادی فرزند عزیزتان در قاب کادرو

تولد فرزند، شیرین‌ترین اتفاق زندگی هر پدر و مادری است. عکاسی از نوزاد کار سخت و حساسی است؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم این کار را به افراد حرفه‌ای و کاربلد بسپارید. تیم حرفه‌ای عکاسان کادرو از دوران بارداری برای ثبت لحظات شیرین همراه شما خواهند بود.

کلیه لوکیشن‌ها و سبک‌های عکاسی با توجه به نظر و سلیقه شما انتخاب می‌شوند و عکس‌ها کاملا مطابق با علایق شما خواهند بود. اولین لحظات زندگی نوزاد خود را با بالاترین کیفیت می‌توانید در قاب کادرو ثبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۳۲۸۴۲ تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

نوشته بهترین زمان عکاسی از نوزاد در چند هفتگی است؟ اولین بار در کادرو. پدیدار شد.

پیام بگذارید